Paslaugos, kainos

LABORATORINIAI IR INSTRUMENTINIAI TYRIMAI - PASLAUGOS IR KAINOS 

      Dr. Kildos klinikoje atliekami įvairūs laboratoriniai tyrimai. Laboratorijos veikla atitinka aukščiausių kokybės standartų reikalavimus - laboratorijai suteiktas Labquality (Suomija) sertifikatas.  

      Klinikoje atliekami laboratoriniai tyrimai yra neatsiejama ne tik ligų diagnostikos, bet ir ligų profilaktikos dalis. Modernioje laboratorijoje naudojami šiuolaikiški analizatoriai leidžia teikti kokybiškas laboratorines paslaugas, reikalingas ligonių būklei įvertinti, diagnozei nustatyti ir ligoms gydyti. 

      Esant ūmioms ligoms, kai yra svarbus greitas ir teisingas gydymo skyrimas, atliekami tokie tyrimai kaip bendras kraujo tyrimas, C-reaktyvinio baltymo tyrimas, šlapimo ir būtiniausi biocheminiai tyrimai. Tyrimų atsakymas gaunamas itin greitai – vidutiniškai per 0,5-1 val. nuo tyrimų paėmimo pradžios. 

Mūsų klinikoje atliekami šie tyrimai:

  • bendraklinikiniai ir hematologiniai: kraujo, šlapimo, išmatų, skreplių, spermos ir kitų organizmo išskyrų tyrimai padeda nustatyti ligos priežastį, dažnai skiriami pirmiausia ir yra pagrindas kitiems sudėtingiems tyrimams;
  • biocheminiai: atliekami įvairių ūminių ligų diagnostikos ar lėtinių ligų kontrolės bei gydymo efektyvumo, ligų profilaktikos tikslais. Įvairūs kraujo tyrimai padeda nustatyti specifinius organų pakitimus ir yra reikšmingi diagnozuojant ligas. Vertinami elektrolitai, kepenų ir kasos fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, vitaminai, kraujo krešėjimo rodikliai, širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai;
  • hormonai ir vėžiniai markeriai: Šiais tyrimais nustatomi vėžio žymenys (PSA, Ca15-3, CEA, Ca125, Ca19-9 ir kt.), kurie ypač svarbūs ankstyvos stadijos vėžiui diagnozuoti, ligos vystymuisi, gydymo efektyvumui vertinti. Taip pat atliekami lytiniai hormonų, skydliaukės funkcijos tyrimai.
  • imunologiniai (imuniniai): padeda diagnozuoti autoimunines ligas;
  • infekcinių ligų: padeda diagnozuoti infekcines ligas tokias, kaip Laimo liga, erkinis encefalitas, raudonukė, tymai, hepatitas ir kt.
  • mikrobiologiniai: šių tyrimų pagalba nustatomi ligų sukėlėjai (bakterijos, grybeliai ir kt.) ir mikrobų jautrumas antibiotikams, nustatomi atipinių infekcinių ligų sukėlėjai, atliekami lytiškai plintančių ligų tyrimai;
  • genetiniai: vienos genetinės ligos yra paveldimos ir perduodamos iš kartos į kartą. Kitos, tokios kaip Dauno sindromas, yra atsitiktinės ir gali pasireikšti bet kurio nėštumo metu. Todėl specialistai rekomenduoja atlikti genetinius tyrimus visoms nėščiosioms.
  • alergijos tyrimai: atliekami išsamūs alerginiai molekuliniai bei alergijų diagnostiniai palečių tyrimai (maisto, įkvepiamų ar mišrių alergenų).

 

KLINIKOJE ATLIEKAMA EILĖ INSTRUMENTINIŲ TYRIMŲ: