Apie mus

 UAB „GAIŽIŪNŲ ŠEIMOS KLINIKA“, pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros centras, savo veiklą pradėjo 2002 m. Klinika teikia pirmines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas. 
Kokybiškas, atsakingas ir ilgalaikis bendravimas su Jumis yra pagrindinis mūsų tikslas. Didėjantis registruotų pacientų skaičius parodo, kad esame patikima, profesionali, atsakinga klinika.    
 UAB „Gaižiūnų šeimos klinika“ yra sudariusi sutartį su Kauno teritorine ligonių kasa, todėl paslaugos kompensuojamos iš privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų.  Prisirašiusiems pacientams nereikia mokėti už šeimos gydytojo konsultacijas, TLK finansuojamus tyrimus, prevencines programas, TLK finansuojamus skiepus rizikos grupėms, TLK finansuojamus skiepus pagal vaikų kalendorių, pažymas į mokyklą ar stovyklą.

  • Klinikoje vykdomos visos nemokamos profilaktinės programos (krūties ligų, gimdos kaklelio piktybinių navikų, priešinės liaukos vėžio ankstyvoji diagnostika, storosios žarnos vėžio ankstyvoji diagnostika, vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis programa).
  • Atliekami skiepai nuo gripo, erkinio encefalito, vėjaraupių ir kt. infekcinių ligų, vaikams pagal privalomą skiepų kalendorių.   
  • Atliekami profilaktiniai sveikatos patikrinimai ir išduodamos atitinkamos pažymos (dirbančių asmenų, vairuotojų, ginklui įsigyti, moksleivių ir kt.).   

 Visus pageidaujančius gydytis mūsų klinikoje bei gyvenančius geografiškai patogiu atstumu - kviečiame prisirašyti. Norint tapti prisirašiusiu pacientu ir pasirinkti savo šeimos gydytoją, tereikia užpildyti prašymą klinikos registratūroje (turėti asmens dokumentą). 
 Klinika glaudžiai bendradarbiauja su šalia esančia UAB „VAKK“ (Dr. Kildos klinika), kurioje dirba įvairių medicininių sričių antrinio lygio aukštos kvalifikacijos gydytojų, veikia laboratorija, kurioje tiksliai ir kokybiškai atlikiekami įvairūs laboratoriniai tyrimai, rentgeno (atliekamos mamogramos ir įvairios rentgenogramos), endoskopijų (aukštos raiškos videogastroskopija ir videokolonoskopija), ultragarsinės diagnostikos (sąnarių, širdies, skydliaukės, krūtų, prostatos, vaisiaus, kraujagyslių ir kitų organų) kabinetai. 

 Visiems prisirašiusiems prie UAB Gaižiūnų šeimos klinika, UAB VAKK“ (Dr. Kildos klinikoje) suteikiamos šios nuolaidos:

20 % nuolaida pirminėms specialistų konsultacijoms

10 % nuolaida diagnostiniams ir laboratoriniams tyrimams (išskyrus genetinius tyrimus)