UAB „Gaižiūnų šeimos klinika“

yra privati šeimos klinika Kaune teikianti ambulatorines pirminės sveikatos priežiūros paslaugas.  Šeimos gydytojas bus Jūsų pirmasis asmuo, į kurį, iškilus sveikatos problemai, galės kreiptis visa šeima, nes jis yra Jūsų šeimos artimiausias patarėjas. Esant poreikiui, nukreipsime konsultuotis pas geriausius tos srities specialistus. Klinika apsirūpinusi modernia diagnostine įranga, tyrimai atliekami vietoje kokybiškai ir greitai, taip tausojant svarbią žmogaus vertybę – laiką. Kokybiškas, atsakingas ir ilgalaikis  bendravimas su Jumis yra pagrindinis mūsų tikslas. Didėjantis registruotų pacientų skaičius parodo, kad esame patikima, profesionali, atsakinga klinika.

Klinika glaudžiai bendradarbiauja su tame pačiame pastate esančia UAB „VAKK“ (Dr. Kildos klinika), kurioje dirba daug antrinio lygio aukštos kvalifikacijos gydytojų. Dėl to čia yra teikiamos ir antrinio lygio medicinos ir laboratorinių tyrimų paslaugos. Klinikoje veikia: rentgeno (atliekamos mamogramos ir įvairios rentgenogramos), endoskopijų (aukštos raiškos videogastroskopija ir videokolonoskopija, nosies ertmės endoskopija, balso stygų endoskopija ir dainuojančio balso tyrimai), ultragarsinės diagnostikos (sąnarių, širdies, skydliaukės, krūtų, prostatos, vaisiaus, kraujagyslių ir kitų organų) kabinetai. Odos lazerinės dermatologijos kabinete šalinami randai, apgamai, karpos, išsiplėtusios kraujagyslės, pigmentinės dėmės, nepageidaujamas plaukuotumas, atliekamas veido atjauninimas, lyginamos ir naikinamos veido raukšlės. Vaikų alergologinis, kardop;oginis, suagusiųjų ir vaikų urologiniai kabinetai. Moderniame akių priežiūros kabinete greitai ir kokybiškai patikrinsime Jūsų akis, o  optikos skyriuje galėsite įsigyti Jums tinkamus akinius. UAB „Gaižiūnų šeimos klinika“ yra sudariusi sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis, kurios kompensuoja pacientams paslaugų kainą. Vykdomos visos nemokamos profilaktinės programos (krūties ligų, gimdos kaklelio piktybinių navikų, priešinės liaukos vėžio ankstyvoji diagnostika, storosios žarnos vėžio ankstyvoji diagnostika, vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis programa), skiepai vaikams pagal privalomą skiepų kalendorių, vaistų injekcijos.

Visus pageidaujančius gydytis mūsų klinikoje bei gyvenančius geografiškai patogiu atstumu - kviečiame prisirašyti. Prisirašiusiems teikiamos visos įstatymais reglamentuotos nemokamos paslaugos: sveikatos priežiūra, diagnostika, gydymas, atliekami profilaktiniai sveikatos patikrinimai (vairuotojams, dirbantiems kenksmingą darbą, norintiems įsigyti ginklą ir kitos), imunoprofilaktika (skiepai), išrašomos įvairios pažymos, fiziologinio nėštumo priežiūra (vykdo šeimos gyd. ir akušerė). Pageidaujant, nėštumo priežiūrą vykdo patyrusi gydytoja akušerė ginekologė. 

Visiems prisirašiusiems prie UAB „Gaižiūnų šeimos klinika“, UAB „VAKK“ (Dr. Kildos klinikoje) suteikiamos šios nuolaidos:

20 % nuolaida pirminėms specialistų konsultacijoms;

10 % nuolaida diagnostiniams ir laboratoriniams tyrimams. 

Genetiniams, maisto netoleravimo  ir kai kuriems alerginiams tyrimams nuolaidos netaikomos.