Akušeriai ginekologai

Akušeriai ginekologai  diagnozuoja ir gydo įvairias ginekologines ligas  (mėnesinių sutrikimus, endometriozę, uždegimines ligas, klimakterinio periodo sutrikimus (karščio pylimus, prakaitavimą, atrofines makšties ligas, skausmingus lytinius santykius), premenstruacinį sindromą  ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas, konsultuoja šeimos planavimo ir nevaisingumo klausimais, echoskopu ir laboratoriniais testais diagnozuoja ankstyvą nėštumą, negimdinį nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris.

Akušeriai ginekologai atlieka  ginekologines operacijas (gimdos kaklelio konizacijas, nėštumo nutraukimus, gimdos išvalymus, prieangio cistų atvėrimus). 

Akušeriai ginekologai atlieka gimdos spiralės įdėjimo ir išėmimo, gimdos kaklelio ir/ar gimdos gleivinės biopsijas, gimdos ir kiaušintakių rentgenokontrastines nuotraukas, echoskopijas išoriniu ir endovaginaliniu davikliais,  išorinių lyties organų karpų ir kitų darinių šalinimo procedūras. .

Dr. Kildos privačioje klinikoje gydytojai akušeriai ginekologai dauguma tyrimų atlieka, diagnozuoja ligą ir skiria gydymą tą pačią dieną.

Susiję straipsniai:

Gydytojų akušerių ginekologų paslaugų kainos

REGISTRACIJA INTERNETU

Specialistai

Gydytoja akušerė ginekologė

Ingrida Jackūnienė

Gydytoja akušerė ginekologė

Lina Goberienė