UAB „VAKK“ Dr. A. Kildos klinikoje pradeda dirbti nauja gydytoja

2019.02.27

 Kviečiame registruotis konsultacijai pas mūsų gydytoją alergologę-klinikinę imunologę Margaritą Paulauskienę. Gydytoja konsultuoja vaikus ir suaugusiuosius, sergančius įvairiomis alerginėmis ir imuninėmis ligomis: astma, alerginiu rinitu, atopiniu dermatitu, alerginiu kontaktiniu dermatitu, esant įsijautrinimui medikamentams, vabzdžių įgėlimams. Taip pat taiko imunoterapiją alergenais, konsultuoja įtariant alergiją maistui ar esant nusilpusiam imunitetui – dažnai sergančius peršalimo ligomis, bakterinėmis ar virusinėmis infekcijomis.
 Rezidentūros metu dirbo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų imunologijos ir alergologijos klinikoje. Studijų metu domėjosi įvairiomis temomis – lėtine idiopatine dilgėline, alerginiu rinitu bei astma,  įgimtais imunodeficitais – šiomis temomis išpausdino publikacijas, vykdė mokslinius darbus. Nuolat dalyvauja Lietuvos ir užsienio mokslinėse konferencijose, yra Lietuvos alergologų ir klininių imunologų draugijos bei Europos alergolgologų ir klinikinių imunologų draugijos jaunoji narė.
Registracija telefonu: 8 618 63786, 8 37 338 286, arba internetu https://www.manodaktaras.lt/gydytojas/alergologas/margarita-paulauskiene/11727