Sveikatos draudimas

Dr. Kildos klinikoje už medicinines paslaugas galima atsiskaityti patogiausiu Jums būdu:

  • grynaisiais pinigais
  • mokėjimo kortelėmis
  • bankiniu pavedimu

 

DRAUDIMAS

Esame sudarę bendradarbiavimo sutartis su pagrindinėmis Lietuvos gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis:

         
ERGO Life Insurance SE Aviva Lietuva, UAGDPB ADB Gjensidige Compensa Life Vienna Insurance Group SE, filialas Lietuvoje BTA Baltic Insurance Company, AAS filialas Lietuvoje Lietuvos draudimas, AB

Seesam Insurance

(Compensa Viena Insurance Group)

 

Apsidraudusiesiems sveikatą privačiose Lietuvos draudimo kompanijose už suteiktas paslaugas dr. Kildos klinikoje atsiskaitoma pagal paciento su draudimo bendrove pasirašytos sutarties sąlygas. 

Kiek ir už kokias medicinines paslaugas/tyrimus apmokės draudimo bendrovė, pacientas su draudimo bendrove turi išsiaiškinti pats. Draudimo bendrovės apmokamų paslaugų sąrašą rasite savo draudimo sutartyje.

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad už sveikatos priežiūros paslaugas, kurių draudimo bendrovė neapmoka, pacientai turi atsiskaityti patys. Todėl rekomenduojame pasiteirauti savo draudimo eksperto ar Jums reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos pagal Jūsų draudimo sutartį bus apmokėtos. Klinika neatsako už draudimo bendrovių sprendimus neapmokėti už suteiktas paslaugas.

TLK kompensacijos

Klinika yra sudariusi sutartį su Kauno teritorine ligonių kasa. Remiantis šia sutartimi, vykdant atrankinės patikros dėl krūties vėžio programą, kartą per 2 metus atliekame mamografijos tyrimą nemokamai, turinčioms šeimos gydytojų siuntimą (forma F Nr. 027/a) nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis telefonu: 8 37 338 286.