Nėštumo apsigimimų ir lyties genetinis tyrimas NIPT

2019.06.03

UAB „VAKK‘‘, Dr. Kildos klinika, bendradarbiaudama su SYNLAB Lietuva UAB, bei UAB „PLACENTA“, turi galimybę Jums pasiūlyti atlikti NIPT tyrimą aukščiausio lygio laboratorijose Ispanijoje, JAV ar Šveicarijoje, - atitinkamai kurį NIPT variantą renkasi nėščioji.

  NIPT (neinvazinė prenatalinė patikra) – novatoriškas, neinvazinis, saugus ir patikimas ištyrimas dėl vaisiaus būklės ir chromosominių anomalijų  97 – 99,9 % tikslumu bei vaisiaus lyties nustatymas jau nuo 10 nėštumo savaitės. Tyrimas atliekamas iš įprastinio nėščiosios kraujo mėginio jau nuo 10 nėštumo savaičių. Išsami vaisiaus DNR analizė atliekama moderniose laboratorijose Ispanijoje, JAV, Šveicarijoje. Rezultatai pateikiami per 5-7 d.d. arba 7-10 d.d. priklausomai kurį NIPT variantą renkasi nėščioji.

  Siūlomi modernūs, pažangūs ir profesionalūs tyrimai labai tiksliai ir patikimai gali užtikrinti nėščiosios ir jos šeimos ramybę –suteikti informaciją pačiu laiku, kad būtų priimti tinkami medicininiai sprendimai. Dėl tyrimo atlikimo registruokitės konsultacijai pas gydytoją akušerę ginekologę.

Daugiau informacijos apie tyrimą: GEMOMA   

Informaciją straipsniui parengė UAB „VAKK‘‘, Dr. Kildos klinikos, gyd. akušerė – ginekologė Ingrida Jackūnienė