Nagų grybelio gydymas lazeriu

2019.08.25

Nagų grybelio gydymas lazeriu - modernus ir efektyvus gydymo metodas. Nagų grybelis yra dažnai pasitaikantis nagų susirgimas, kuriuo užsikrečia apie 12% civilizuoto pasaulio gyventojų. Labiausiai žmonės kenčia dėl to, kad jų nagai tampa negražūs, jie gėdijasi vaikščioti basi ar avėti atvirą avalynę. Grybelis sukelia nagų spalvos pakitimą, jų bei odos, aplink nagus, pleiskanojimą, o sunkiais grybelio atvejais ir nemalonaus kvapo sklidimą, todėl daugelis žmonių nori kaip įmanoma greičiau išsigydyti nagų grybelį.   Negydant nagų grybelio jis užkrės visą nagą ir infekcija išplis į kitus pirštų nagus. Jeigu grybelis giliai įsišaknija, vienintelis gydymo būdas gali likti tik chirurginis nago pašalinimas.

Gydymas lazeriu yra naujas ir modernus nagų grybelio gydymo būdas. Lazerio spindulys yra nukreipiamas į grybeliu infekuotą nago vietą ir grybelio infekcija yra sunaikinama, nepažeidžiant nago ar piršto odos. Procedūros metu yra gydomi visi kojų ar rankų nagai. Tai saugus būdas, ir puiki alternatyva chirurginiam gydymui


 

Dr. Kildos klinikoje atliekamas tiek kojų tiek rankų nagų grybelio gydymas lazeriu  MedArt 435. Klinikos gydytojai dermatologai vieni pirmųjų Kaune įsisavino gydymo lazeriu metodikas, todėl sukaupę didelę patirtį bei pasitelkdami naujausias technologijas padeda pacientams atsikratyti įvairių defektų ar susirgimų, tarp jų ir nagų grybelio.

Siekiant geriausio rezultato, procedūrą gali prireikti kartoti 3-4 kartus keletą mėnesių. Paprastai reikiamas procedūrų skaičius priklauso nuo nago pažeidimo lygio.

Nagų grybelio gydymo lazeriu įkainiai